مطالب و نکته های مدیریتی

5 توصیه در فروش B2B سه شنبه, 28 دی 1395 ساعت 23:08

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فروش سازمانی (B2B) مستلزم ذهنیتی متفاوت از فروش صنعتی است. با این وجود، بسیاری از صاحبان کار و کسب همچنان نمیدانند چگونه رویکرد فروش خود را با مشتریان تجاری تطبیق دهند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کسب و کار شما چه کاری می تواند انجام دهد، وقتی توسط رقبایی با فناوری هاي نوآورانه مورد چالش قرار می گیرد؟ پروفسور کاستاس مارکیدس (Costas Markides)، استاد استراتژی و کارآفرینی در دانشکده بازرگانی لندن، سه درس را برای غلبه بر رقبایی که به سرعت در حال رشد هستند، ارائه می دهد که در این مطلب با هم مرور می کنیم.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خیلی از افرادی که از هوشی مشابه انیشتین و یا اعتماد به نفسی قابل توجه برخوردار نیستند، احتمالا این سوال را از خود پرسیده اند که : آیا من آنقدر باهوش هستم که بتوانم به آرزوهایم دست یابم؟ بعضی نیز موقعیت ها و پیشنهاداتی را از ترس اینکه از قدرت ذهنی لازم برای انجام آن برخوردار نباشند رد کرده اند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به جز هوش مصنوعی، دو رویداد مهم دیگر را که به عقیده کارشناسان بر شکل‌گیری استارت‌آپ‌ها در این سال موثرند، نام بردیم که عبارت است از چت‌بات‌ها و امنیت سایبری. به هر حال، شاید کارآفرینی هستید که به دنبال ایده‌های بزرگ می‌گردید، یا کسب‌وکار کوچکی دارید و می‌خواهید بدانید عرصه‌های رقابتی جدید در دنیا کدامند، یا سرمایه‌گذاری هستید که دوست دارید هر چه زودتر از رویدادهای جدید در عرصه کسب‌وکار مطلع شوید تا به سودآوری برسید، یا فقط مصرف‌کننده هستید و می‌خواهید بدانید محصولات، خدمات و تکنولوژی‌های جدیدی که در سال جدید زندگی شما را بهتر می‌کنند، کدامند. به تعدادی…

مدیران چه فرقی با رهبران دارند؟ دوشنبه, 27 دی 1395 ساعت 21:00

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دیگر وقت آن رسیده که به عنوان یک مدیر بپذیرید، همیشه این شما نیستید که درست می گویید. این رویکرد «یا کاری که می گویم را انجام می دهی یا خداحافظ» هیچ کس را ترغیب نخواهد کرد که در حل مسئله به شما کمک کند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آیا شما هم تمایل دارید کارمندانی وفادار داشته باشید؟ آنقدر وفادار که بتوانید به آنها اعتماد کرده و هر اطلاعاتی را با آنها در میان بگذارید؟ این کار شدنی است و مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیسبوک به روش انجام این کار دست یافته است: به کارمندان خود اعتماد کنید و با آنها روراست باشید. آنها پاداش اعتماد شما را باز پس خواهند داد.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
همه ما لحظاتی را تجربه می کنیم که احساس می کنیم در مسیری پیش آمده ایم که راه بازگشتی ندارد. هیچ راه ساده ای برای خروج از یک موقعیت نداریم و باید تصمیم بگیریم که چگونه باید ادامه دهیم. شاید شما هم تجربه کوهنوردی را داشته باشید. لحظاتی پیش آمده که در مسیر صعود ترس تمام وجودتان را فرا گرفته و تصور کرده اید که امکان ادامه راه وجود ندارد و شک و تردیدی بی انتها قدرت تصمیم گیری را از شما گرفته است. بسیاری از ما در زندگی خود حاضر به پذیرش خطر تا حدی مشخص هستیم، اما گاه…
صفحه1 از87